Hongxu Donanım Co, Ltd (Jiaxing Hongxin Ticaret A.Ş., Ltd)

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hongxu Hardware Co., Ltd Fabrika turu

Çin Hongxu Hardware Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Biz yüksek kaliteli hammadde satın, üretim atölyesi birçok makine ve ekipman vardır, bu nedenle çıktı garanti, profesyonel mühendis ekibi, tel çekme bitmiş ürünler, üretim süreci kesinlikle kontrol edilir. Ürün tamamen uluslararası standartlara uygundur, kaliteyi, yerinde hizmeti kesinlikle garanti eder ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler tarafından iyi karşılanır.        

  Ürünlerimiz çeşitli tiptedir ve müşterilerin ihtiyaçlarını olabildiğince karşılayabilir. Ürünlerimizin uygulama aralığı otomobil bağlantı elemanları, mekanik bağlantı elemanları, bina bağlantı elemanları, elektrikli bağlantı elemanları, demiryolu bağlantı elemanları, ev bağlantı elemanları vb.         

  DIN, ISO, GB ve ASME / ANSI, BS dahil ürün standartları , Malzemeler karbon çeliği, paslanmaz çelik ve çeşitli özel malzemelere ayrılmıştır. karbon çeliği derecesi: 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9 ve 12.9. paslanmaz çelik: SS304, SS316.

  Hammadde

  Üretim ortamı

  Depo

  Depomuz, müşterilerin çeşitli paketleme gereksinimlerini karşılamak için yeterli depolama alanına ve özel paketleme bölümüne sahiptir.

 • Ar-Ge
  Hongxu Donanım Co ltd üretici ve ihracatçı üretiminde uzmanlaşmış ve çeşitli bağlantı elemanları ihracat. Ürünleri dişli çubuklar, cıvata, somun, pul, çapa, vb içerir. Bu alanda 11 yıldan fazla bir geçmişi vardır. Tüm dünyada yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet Departmanı ile müşterileri ile iyi bir ilişki kurmuştur.

  Firmamız alır "yenilik kavramı, mükemmellik peşinde, hızlı iyileştirme, sürdürülebilir yönetim yönetim kavramı olarak, kalite bizim ilk işimizdir, müşteri memnuniyeti bizim onur.

  Kalite politikamız asla değişmeyecek. Sosyal ve sosyal sorumlulukları yerine getirebilmek için dürüstlük, sorumluluk ve yenilik ekibiyiz. Umarız tüm dünyadaki müşterilerle iş yapabiliriz.

İletişim bilgileri
Hongxu Hardware Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Kylie

Tel: 15157408357

Faks: 86-573-84863910

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)